Obsługa prawna spółek  

radca prawny Warszawa, Piastów, radca prawny Olsztyn

  Dla przedsiębiorców   Pro Bono   Publikacje       obsługa prawna   rozwody Olsztyn   English
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radca prawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  


sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze Odszkodowanie z oc zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

Radca prawny Warszawa, Piastów, Olsztyn

LEGE ARTIS Nowoczesna kancelaria prawna
Radca prawny olsztyn        Kancelaria Prawna Lege Artis to zespół prawników, w skład którego wchodzą zarówno radcowie prawni jak i specjaliści z innych dziedzin bezpośrednio lub pośrenio związanych ze stosowaniem prawa. Rozwiązanie takie pozwala nam prowadzić obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych na najwyższym poziomie i w pełnym zakresie. Uprawnienia mediatora, w połączeniu z szeroką wiedza prawniczą pozwalaja również na prowadzenie negocjacji, podczas których zadbamy w należyty sposób o interesy naszych Klientów.

      Pełen zakres obsługi oznacza, iż możemy zaoferować naszym Klientom zarówno pełną, profesjonalną obsługę reprezentacjąc ich na każdym z etapów postępowań, zarówno sądowych jak i poza sądowych, a także doraźną pomoc przy sporządzaniu pism, wniosków oraz w wyjaśnieniu stanu prawnego w konkretnej sprawie.

Dzięki połączeniu pasji z pracą zawodową, każda sprawa stanowi dla nas odrębne wyzwanie, któremu staramy się sprostać w najlepszy możliwy sposób.

Specjalizujemy się w prawie cywilnym w tym w prawie gospodarczym, prawie pracy, prawie zamówień publicznych, prawie rodzinnym. Dzięki nowoczesnym technikom komunikacji teren naszego działania nie ogranicza się jedynie do miasta Olsztyn, lecz rozciąga się na całą Polskę.
Kancelarie prowadzimy w Olsztynie oraz Piastowie, co pozwala nam na obsługę naszych Klientów zarówno z województwa warmińsko-mazurskiego jak i mazowieckiego.

Zapraszamy do współpracy.